Odborné praxe Startupper roku
Č e s k ý  l e v
Historie
Čechy
Čechy a Morava
Československo
Čechy vs. Morava
Reprezentace »
Liga »
Pohár »
Česká republika
Reprezentace »
Liga »
Pohár
Ženy »
Kluby
Podle abecedy
Přehled zápasů samostatné České republiky (od roku 1993)

1993
Kypr - Česko 1:1 (0:1), Limassol, 23.3., kvalifikace MS

Česko - Wales 1:1 (1:1), Ostrava, 28.4., kvalifikace MS

Česko - Rumunsko 5:2 (2:1), Košice, 2.6., kvalifikace MS

Faerské ostrovy - Česko 0:3 (0:3), Totfir, 16.6., kvalifikace MS

Wales - Česko 2:2 (2:1), Cardiff, 8.9., kvalifikace MS

Česko - Kypr 3:0 (2:0), Košice, 27.10., kvalifikace MS

Belgie - Česko 0:0 (0:0), Brusel, 17.11., kvalifikace MS


1994
Turecko - Česko 1:4 (1:2), Istanbul, 23.2., přátelské utkání

Švýcarsko - Česko 3:0 (3:0), Curych, 20.4., přátelské utkání

Česko - Litva 5:3 (3:0), Ostrava, 25.5., přátelské utkání

Irsko - Česko 1:3 (1:1), Dublin, 5.6., přátelské utkání

Francie - Česko 2:2 (0:2), Bordeaux, 17.8., přátelské utkání

Česko - Malta 6:1 (3:0), Ostrava, 6.9., kvalifikace ME

Malta - Česko 0:0 (0:0), La Valletta, 12.10., kvalifikace ME

Nizozemsko - Česko 0:0 (0:0), Rotterdam, 16.11., kvalifikace ME


1995
Česko - Finsko 4:1 (2:0), Brno, 8.3., přátelské utkání

Česko - Bělorusko 4:2 (2:1), Ostrava, 29.3., kvalifikace ME

Česko - Nizozemsko 3:1 (0:1), Praha, 26.4., kvalifikace ME

Slovensko - Česko 1:1 (0:1), Bratislava, 8.5., přátelské utkání

Lucembursko - Česko 1:0 (0:0), Lucemburk, 7.6., kvalifikace ME

Norsko - Česko 1:1 (1:0), Oslo, 16.8., kvalifikace ME

Česko - Norsko 2:0 (1:0), Praha, 6.9., kvalifikace ME

Bělorusko - Česko 0:2 (0:1), Minsk, 7.10., kvalifikace ME

Česko - Lucembursko 3:0 (1:0), Praha, 15.11., kvalifikace ME

Kuvajt - Česko 1:2 (0:2), Kuvajt City, 13.12., přátelské utkání


1996
Česko - Turecko 3:0 (1:0), Vítkovice, 26.3., přátelské utkání

Česko - Irsko 2:0 (0:0), Praha, 24.4., přátelské utkání

Rakousko - Česko 1:0 (0:0), Salcburk, 29.5., přátelské utkání

Švýcarsko - Česko 1:2 (1:1), Basilej, 2.6., přátelské utkání

Česko - Německo 0:2 (0:2), Manchester, 9.6., skupina ME

Česko - Itálie 2:1 (2:1), Liverpool, 13.6., skupina ME

Rusko - Česko 3:3 (0:2), Liverpool, 19.6., skupina ME

Portugalsko - Česko 0:1 (0:0), Birmingham, 23.6., čtvrtfinále ME

Francie - Česko 0:0 (0:0) po prodl., pen. 5:6, Manchester, 26.6., semifinále ME

Česko - Německo 1:2 (1:1) po prodl., Londýn, 30.6., finále ME

Česko - Island 2:1 (0:1), Jablonec nad Nisou, 4.9., přátelské utkání

Česko - Malta 6:0 (2:0), Teplice, 18.9., kvalifikace MS

Česko - Španělsko 0:0 (0:0), Praha, 12.10., kvalifikace MS

Jugoslávie - Česko 1:0 (1:0), Bělehrad, 10.11., kvalifikace MS

Česko - Nigérie 2:1 (1:0), Casablanca, 11.12., Královský pohár

Chorvatsko - Česko 1:1 (1:1) pen. 4:1, Casablanca, 12.12., Královský pohár


1997
Česko - Bělorusko 4:1 (1:1), Poděbrady, 26.2., přátelské utkání

Česko - Polsko 2:1 (1:0), Ostrava, 12.3., přátelské utkání

Česko - Jugoslávie 1:2 (0:1), Praha, 2.4., kvalifikace MS

Španělsko - Česko 1:0 (1:0), Valladolid, 8.6., kvalifikace MS

Česko - Faerské ostrovy 2:0 (2:0), Teplice, 20.8., kvalifikace MS

Slovensko - Česko 2:1 (1:1), Bratislava, 24.8., kvalifikace MS

Faerské ostrovy - Česko 0:2 (0:2), Totfir, 6.9., kvalifikace MS

Malta - Česko 0:1 (0:1), La Valletta, 24.9., kvalifikace MS

Česko - Slovensko 3:0 (0:0), Praha, 11.10., kvalifikace MS

Česko - Jihoafrická republika 2:2 (2:1), Rijád, 13.12., Konfederační pohár FIFA

Česko - Uruguay 1:2 (0:1), Rijád, 15.12., Konfederační pohár FIFA

Česko - Spojené Arabské Emiráty 6:1 (4:0), Rijád, 17.12., Konfederační pohár FIFA

Česko - Brazílie 0:2 (0:0), Rijád, 19.12., Konfederační pohár FIFA

Česko - Uruguay 1:0 (0:0), Rijád, 20.12., Konfederační pohár FIFA


1998
Česko - Irsko 2:1 (0:1), Olomouc, 25.3., přátelské utkání

Slovinsko - Česko 1:3 (1:1), Murská Sobota, 22.4., přátelské utkání

Česko - Paraguay 1:0 (1:0), Kobe, 21.5., Kirin Cup

Japonsko - Česko 0:0 (0:0), Jokohama, 24.5., Kirin Cup

Korejská republika - Česko 2:2 (0:0), Soul, 27.5., přátelské utkání

Česko - Dánsko 1:0 (1:0), Praha, 19.8., přátelské utkání

Faerské ostrovy - Česko 0:1 (0:0), Totfir, 6.9., kvalifikace ME

Bosna a Hercegovina - Česko 1:3 (0:1), Sarajevo, 10.10., kvalifikace ME

Česko - Estonsko 4:1 (4:0), Teplice, 14.10., kvalifikace ME

Anglie - Česko 2:0 (2:0), Londýn, 18.11., přátelské utkání


1999
Belgie - Česko 0:1 (0:0), Brusel, 9.2., přátelské utkání

Česko - Litva 2:0 (1:0), Teplice, 27.3., kvalifikace ME

Skotsko - Česko 1:2 (0:2), Glasgow, 31.3., kvalifikace ME

Polsko - Česko 2:1 (1:0), Varšava, 28.4., přátelské utkání

Estonsko - Česko 0:2 (0:1), Tallin, 5.6., kvalifikace ME

Česko - Skotsko 3:2 (0:1), Praha, 9.6., kvalifikace ME

Česko - Švýcarsko 3:0 (0:0), Drnovice, 18.8., přátelské utkání

Litva - Česko 0:4 (0:0), Vilnius, 4.9., kvalifikace ME

Česko - Bosna a Hercegovina 3:0 (1:0), Teplice, 8.9., kvalifikace ME

Česko - Faerské ostrovy 2:0 (1:0), Praha, 9.10., kvalifikace ME

Nizozemsko - Česko 1:1 (0:0), Eindhoven, 13.11., přátelské utkání


2000
Česko - Mexiko 2:1 (0:0), Hongkong, 8.2., finále Carlsberg Cup

Irsko - Česko 3:2 (2:2), Dublin, 23.2., přátelské utkání

Česko - Austrálie 3:1 (1:0), Teplice, 29.3., přátelské utkání

Česko - Izrael 4:1 (2:0), Praha, 26.4., přátelské utkání

Německo - Česko 3:2 (1:0), Norimberk, 3.6., přátelské utkání

Nizozemsko - Česko 1:0 (0:0), Amsterdam, 11.6., skupina ME

Česko - Francie 1:2 (1:1), Bruggy, 16.6., skupina ME

Dánsko - Česko 0:2 (0:0), Lutych, 21.6., skupina ME

Česko - Slovinsko 0:1 (0:0), Ostrava, 16.8., přátelské utkání

Bulharsko - Česko 0:1 (0:0), Sofie, 2.9., kvalifikace MS

Česko - Island 4:0 (3:0), Teplice, 7.10., kvalifikace MS

Malta - Česko 0:O (0:O), La Valletta, 11.10., kvalifikace MS


2001
Makedonie - Česko 1:1 (1:1), Skopje, 28.2., přátelské utkání

Severní Irsko - Česko 0:1 (0:1), Belfast, 24.3., kvalifikace MS

Česko - Dánsko 0:0 (0:0), Praha, 28.3., kvalifikace MS

Česko - Belgie 1:1 (0:1), Praha, 25.4., přátelské utkání

Dánsko - Česko 2:1 (1:1), Kodaň, 2.6., kvalifikace MS

Česko - Severní Irsko 3:1 (1:1), Teplice, 6.6., kvalifikace MS

Česko - Korejská republika 5:0 (1:0), Drnovice, 15.8., přátelské utkání

Island - Česko 3:1 (1:0), Reykjavík, 1.9., kvalifikace MS

Česko - Malta 3:2 (2:1), Teplice, 5.9., kvalifikace MS

Česko - Bulharsko 6:0 (3:0), Praha, 6.10., kvalifikace MS

Belgie - Česko 1:0 (1:0), Praha, 10.11., kvalifikace MS

Česko - Belgie 0:1 (0:0), Praha, 14.11., kvalifikace MS


2002
Maďarsko - Česko 0:2 (0:1), Larnaca, 12.2., mezinárodní turnaj

Kypr - Česko 3:4 (1:0), Nikósie, 13.2., mezinárodní turnaj

Wales - Česko 0:0 (0:0), Cardiff, 27.3., přátelské utkání

Řecko - Česko 0:0 (0:0), Ioánnina, 17.4., přátelské utkání

Česko - Itálie 1:0 (1:0), Praha, 18.5., přátelské utkání

Česko - Slovensko 4:1 (1:1), Olomouc, 21.8., přátelské utkání

Česko - Jugoslávie 5:0 (2:0), Praha, 6.9., přátelské utkání

Moldavsko - Česko 0:2 (0:0), Kišiněv, 12.10., kvalifikace ME

Česko - Bělorusko 2:0 (2:0), Teplice, 16.10., kvalifikace ME

Česko - Švédsko 3:3 (2:2), Teplice, 20.11., přátelské utkání


2003
Francie - Česko 0:2 (0:1), Saint-Denis, 12.2., přátelské utkání

Nizozemsko - Česko 1:1 (1:0), Rotterdam, 29.3., kvalifikace ME

Česko - Rakousko 4:0 (2:0), Praha, 2.4., kvalifikace ME

Česko - Turecko 4:0 (4:0), Teplice, 30.4., přátelské utkání

Česko - Moldavsko 5:0 (1:0), Olomouc, 11.6., kvalifikace ME

Bělorusko - Česko 1:3 (1:1), Minsk, 6.9., kvalifikace ME

Česko - Nizozemsko 3:1 (2:0), Praha, 10.9., kvalifikace ME

Rakousko - Česko 2:3 (0:1), Vídeň, 11.10., kvalifikace ME

Česko - Kanada 5:1 (4:0), Teplice, 12.11., přátelské utkání


2004
Itálie - Česko 2:2 (1:1), Palermo, 18.2., přátelské utkání

Irsko - Česko 2:1 (0:0), Dublin, 31.3., přátelské utkání

Česko - Japonsko 0:1 (0:1), Praha, 28.4., přátelské utkání

Česko - Bulharsko 3:1 (0:0), Praha, 2.6., přátelské utkání

Česko - Estonsko 2:0 (2:0), Teplice, 6.6., přátelské utkání

Česko - Lotyšsko 2:0 (0:0), Aveiro, 15.6., skupina ME

Nizozemsko - Česko 0:3 (0:1), Aveiro, 19.6., skupina ME

Německo - Česko 0:2 (0:1), Lisabon, 23.6., skupina ME

Česko - Dánsko 3:0 (0:0), Porto, 27.6., čtvrtfinále ME

Řecko - Česko 1:0 (0:0) po prodl., Porto, 1.7., semifinále ME

Česko - Řecko 0:0 (0:0), Praha, 18.8., přátelské utkání

Nizozemsko - Česko 2:0 (1:0), Amsterdam, 8.9., kvalifikace MS

Česko - Rumunsko 1:0 (1:0), Praha, 9.10., kvalifikace MS

Arménie - Česko 0:3 (0:2), Jerevan, 13.10., kvalifikace MS

Makedonie - Česko 0:2 (0:0), Skopje, 17.11., kvalifikace MS


2005
Slovinsko - Česko 0:3 (0:1), Celje, 9.2., přátelské utkání

Česko - Finsko 4:3 (2:0), Teplice, 26.3., kvalifikace MS

Andorra - Česko 0:4 (0:2), Andorra la Vella, 30.3., kvalifikace MS

Česko - Andorra 8:1 (3:1), Liberec, 4.6., kvalifikace MS

Česko - Makedonie 6:1 (2:1), Teplice, 8.6., kvalifikace MS

Švédsko - Česko 2:1 (2:1), Jönköping, 17.8., přátelské utkání

Rumunsko - Česko 2:0 (1:0), Novodari, 3.9., kvalifikace MS

Česko - Arménie 4:1 (0:0), Olomouc, 7.9., kvalifikace MS

Česko - Nizozemsko 0:2 (0:2), Praha, 8.10., kvalifikace MS

Finsko - Česko 0:3 (0:1), Helsinki, 12.10., kvalifikace MS

Norsko - Česko 0:1 (0:1), Oslo, 12.11., kvalifikace MS

Česko - Norsko 1:0 (1:0), Praha, 16.11., kvalifikace MS


2006
Turecko - Česko 2:2 (0:1), Izmir, 1.3., přátelské utkání

Saudská Arábie - Česko 0:2 (0:1), Innsbruck, 26.5., Soustředění Seefeld

Česko - Kostarika 1:0 (0:0), Jablonec nad Nisou, 30.5., přátelské utkání

Česko - Trinidad a Tobago 3:0 (3:0), Praha, 3.6., přátelské utkání

USA - Česko 0:3 (0:2), Gelsenkirchen, 12.6., skupina MS

Ghana - Česko 2:0 (1:0), Kolín nad Rýnem, 17.6., skupina MS

Itálie - Česko 2:0 (1:0), Hamburk, 22.6., skupina MS

Česko - Srbsko 1:3 (1:1), Uherské Hradiště, 16.8., přátelské utkání

Česko - Wales 2:1 (0:0), Teplice, 2.9., kvalifikace ME

Slovensko - Česko 0:3 (0:2), Bratislava, 6.9., kvalifikace ME

Česko - San Marino 7:0 (4:0), Liberec, 7.10., kvalifikace ME

Irsko - Česko 1:1 (0:0), Dublin, 11.10., kvalifikace ME

Česko - Dánsko 1:1 (0:1), Praha, 15.11., přátelské utkání


2007
Belgie - Česko 0:2 (0:1), Brusel, 7.2., přátelské utkání

Česko - Německo 1:2 (0:1), Praha, 24.3., kvalifikace ME

Česko - Kypr 1:0 (1:0), Liberec, 28.3., kvalifikace ME

Wales - Česko 0:0 (0:0), Cardiff, 2.6., kvalifikace ME

Rakousko - Česko 1:1 (0:1), Vídeň, 22.8., přátelské utkání

San Marino - Česko 0:3 (0:1), Serravalle, 8.9., kvalifikace ME

Česko - Irsko 1:0 (1:0), Praha, 12.9., kvalifikace ME

Německo - Česko 0:3 (0:2), Mnichov, 17.10., kvalifikace ME

Česko - Slovensko 3:1 (1:0), Praha, 17.11., kvalifikace ME

Kypr - Česko 0:2 (0:1), Nikósie, 21.11., kvalifikace ME


2008
Polsko - Česko 2:0 (2:0), Larnaca, 6.2., přátelské utkání

Dánsko - Česko 1:1 (1:1), Herning, 26.3., přátelské utkání

Česko - Litva 2:0 (1:0), Praha, 27.5., přátelské utkání

Česko - Skotsko 3:1 (0:0), Praha, 30.5., přátelské utkání

Švýcarsko - Česko 0:1 (0:0), Basilej, 7.6., skupina ME

Portugalsko - Česko 3:1 (1:1), Ženeva, 11.6., skupina ME

Turecko - Česko 3:2 (0:1), Ženeva, 15.6., skupina ME

Anglie - Česko 2:2 (1:1), Londýn, 20.8., přátelské utkání

Severní Irsko - Česko 0:0 (0:0), Belfast, 10.9., kvalifikace MS

Polsko - Česko 2:1 (1:0), Chorzów, 11.10., kvalifikace MS

Česko - Slovinsko 1:0 (0:0), Teplice, 15.10., kvalifikace MS

San Marino - Česko 0:3 (0:0), Serravalle, 19.11., kvalifikace MS


2009
Maroko - Česko 0:0 (0:0), Casablanca, 11.2., přátelské utkání

Slovinsko - Česko 0:0 (0:0), Maribor, 28.3., kvalifikace MS

Česko - Slovensko 1:2 (1:1), Praha, 1.4., kvalifikace MS

Česko - Malta 1:0 (0:0), Jablonec nad Nisou, 5.6., přátelské utkání

Česko - Belgie 3:1 (2:1), Teplice, 12.8., přátelské utkání

Slovensko - Česko 2:2 (0:0), Bratislava, 5.9., kvalifikace MS

Česko - San Marino 7:0 (3:0), Uherské Hradiště, 9.9., kvalifikace MS

Česko - Polsko 2:0 (0:0), Praha, 10.10., kvalifikace MS

Česko - Severní Irsko 0:0 (0:0), Praha, 14.10., kvalifikace MS

Spojené Arabské Emiráty - Česko 0:0 (0:0) po prodl.,pen. 3:2, Al Ain, 15.11., mezinárodní turnaj

Česko - Ázerbájdžán 0:2 (0:1), Al Ain, 18.11., mezinárodní turnaj


2010
Skotsko - Česko 1:0 (0:0), Glasgow, 3.3., přátelské utkání

Česko - Turecko 1:2 (0:1), Harrison, 22.5., mezinárodní turnaj

Česko - USA 4:2 (1:1), East Hartford, 25.5., mezinárodní turnaj

Česko - Lotyšsko 4:1 (0:0), Liberec, 11.8., přátelské utkání

Česko - Litva 0:1 (0:1), Olomouc, 7.9., kvalifikace ME

Česko - Skotsko 1:0 (0:0), Praha, 8.10., kvalifikace ME

Lichtenštejnsko - Česko 0:2 (0:2), Vaduz, 12.10., kvalifikace ME

Dánsko - Česko 0:0 (0:0), Aarhus, 17.11., přátelské utkání


2011
Chorvatsko - Česko 4:2 (2:2), Pula, 9.2., přátelské utkání

Španělsko - Česko 2:1 (0:1), Granada, 25.3., kvalifikace ME

Česko - Lichtenštejnsko 2:0 (1:0), České Budějovice, 29.3., přátelské utkání

Peru - Česko 0:0 (0:0), Matsumoto, 4.6., Kirin Cup

Japonsko - Česko 0:0 (0:0), Yokohama, 7.6., Kirin Cup

Norsko - Česko 3:0 (1:0), OSlo, 10.8., přátelské utkání

Skotsko - Česko 2:2 (1:0), Glasgow, 3.9., kvalifikace ME

Česko - Ukrajina 4:0 (2:0), Praha, 6.9., přátelské utkání

Česko - Španělsko 0:2 (0:2), Praha, 7.10., kvalifikace ME

Litva - Česko 1:4 (0:3), Kaunas, 11.10., kvalifikace ME

Česko - Černá Hora 2:0 (0:0), Praha, 11.11., kvalifikace ME

Černá Hora - Česko 0:1 (0:0), Podgorica, 15.11., kvalifikace ME


2012
Irsko - Česko 1:1 (0:0), Dublin, 29.2., přátelské utkání

Izrael - Česko 1:2 (1:1), Hartberg, 26.5., přátelské utkání

Česko - Maďarsko 1:2 (1:1), Praha, 1.6., přátelské utkání

Rusko - Česko 4:1 (2:0), Vratislav, 8.6., skupina ME

Řecko - Česko 1:2 (0:2), Vratislav, 12.6., skupina ME

Polsko - Česko 0:1 (0:0), Vratislav, 16.6., skupina ME

Česko - Portugalsko 0:1 (0:0), Varšava, 21.6., čtvrtfinále ME

Ukrajina - Česko 0:0 (0:0), Lvov, 15.8., přátelské utkání

Dánsko - Česko 0:0 (0:0), Kodaň, 8.9., kvalifikace MS

Česko - Finsko 0:1 (0:1), Teplice, 11.9., přátelské utkání

Česko - Malta 3:1 (1:1), Plzeň, 12.10., kvalifikace MS

Česko - Bulharsko 0:0 (0:0), Praha, 16.10., kvalifikace MS

Česko - Slovensko 3:0 (2:0), Olomouc, 14.11., přátelské utkání


2013
Turecko - Česko 0:2 (0:2), Ankara, 6.2., přátelské utkání

Česko - Dánsko 0:3 (0:0), Olomouc, 22.3., kvalifikace MS

Arménie - Česko 0:3 (0:0), Jerevan, 26.3., kvalifikace MS

Česko - Itálie 0:0 (0:0), Praha, 7.6., kvalifikace MS

Maďarsko - Česko 1:1 (0:1), Budapešť, 14.8., přátelské utkání

Česko - Arménie 1:2 (0:1), Praha, 6.9., kvalifikace MS

Itálie - Česko 2:1 (0:1), Turín, 10.9., kvalifikace MS

Malta - Česko 1:4 (0:2), La Valletta, 11.10., kvalifikace MS

Bulharsko - Česko 0:1 (0:0), Sofie, 15.10., kvalifikace MS

Česko - Kanada 2:0 (1:0), Olomouc, 15.11., přátelské utkání


2014
Česko - Norsko 2:2 (2:1), Praha, 5.3., přátelské utkání

Finsko - Česko 2:2 (2:2), Helsinki, 21.5., přátelské utkání

Česko - Rakousko 1:2 (1:1), Olomouc, 3.6., přátelské utkání

Česko - USA 0:1 (0:1), Praha, 3.9., přátelské utkání

Česko - Nizozemsko 2:1 (1:0), Praha, 9.9., kvalifikace ME

Turecko - Česko 1:2 (1:1), Istanbul, 10.10., kvalifikace ME

Kazachstán - Česko 2:4 (0:2), Astana, 13.10., kvalifikace ME

Česko - Island 2:1 (1:1), Plzeň, 16.11., kvalifikace ME


2015
Česko - Lotyšsko 1:1 (0:1), Praha, 28.3., kvalifikace ME

Slovensko - Česko 1:0 (0:0), Žilina, 31.3., přátelské utkání

Island - Česko 2:1 (0:0), Reykjavík, 12.6., kvalifikace ME

Česko - Kazachstán 2:1 (0:1), Plzeň, 3.9., kvalifikace ME

Lotyšsko - Česko 1:2 (0:2), Riga, 6.9., kvalifikace ME

Česko - Turecko 0:2 (0:0), Praha, 10.10., kvalifikace ME

Nizozemsko - Česko 2:3 (0:2), Amsterdam, 13.10., kvalifikace ME

Česko - Srbsko 4:1 (1:0), Ostrava, 13.11., přátelské utkání

Polsko - Česko 3:1 (2:1), Vratislav, 17.11., přátelské utkání


2016
Česko - Skotsko 0:1 (0:1), Praha, 24.3., přátelské utkání

Švédsko - Česko 1:1 (1:1), Stockholm, 29.3., přátelské utkání

Česko - Malta 6:0 (3:0), Kufstein, 27.5., přátelské utkání

Rusko - Česko 1:2 (1:0), Innsbruck, 1.6., přátelské utkání

Česko - Jižní Korea 1:2 (0:2), Praha, 5.6., přátelské utkání

Španělsko - Česko 1:0 (0:0), Toulouse, 13.6., skupina ME

Česko - Chorvatsko 2:2 (0:1), Saint-Étienne, 17.6., skupina ME

Česko - Turecko 0:2 (0:1), Lens, 21.6., skupina ME

Česko - Arménie 3:0 (2:0), Mladá Boleslav, 31.8., přátelské utkání

Česko - Severní Irsko 0:0 (0:0), Praha, 4.9., kvalifikace MS

Německo - Česko 3:0 (1:0), Hamburg, 8.10., kvalifikace MS

Česko - Ázerbájdžán 0:0 (0:0), Ostrava, 11.10., kvalifikace MS

Česko - Norsko 2:1 (1:0), Praha, 11.11., kvalifikace MS

Česko - Dánsko 1:1 (1:1), Mladá Boleslav, 15.11., přátelské utkání


2017
Česko - Litva 3:0 (0:0), Ústí nad Labem, 22.3., přátelské utkání

San Marino - Česko 0:6 (0:5), , 26.3., kvalifikace MS

Belgie - Česko 2:1 (1:1), , 5.6., přátelské utkání

Norsko - Česko 1:1 (0:1), Oslo, 10.6., kvalifikace MS

Česko - Německo 1:2 (0:1), Praha, 1.9., kvalifikace MS

Severní Irsko - Česko 2:0 (2:0), Belfast, 4.9., kvalifikace MS

Ázerbájdžán - Česko 1:2 (0:1), Baku, 5.10., kvalifikace MS

Česko - San Marino 5:0 (3:0), Plzeň, 8.10., kvalifikace MS

Island - Česko 1:2 (0:1), Dauhá, 8.11., přípravný turnaj

Katar - Česko 0:1 (0:1), Dauhá, 11.11., přípravný turnaj


2018
Uruguay - Česko 2:0 (2:0), Nan-ning, 23.3., China Cup

Čína - Česko 1:4 (1:0), Nan-ning, 26.3., China Cup


mozkovna.net Vzdělávej seStrategie sázeníStrategie sázenímozkovna.netKurzové sázení krok za krokemKurzové sázení krok za krokemOdborné praxe - Studenti
mozkovna.netKurzové sázení krok za krokemKurzové sázení krok za krokemKurzové sázení krok za krokem
mozkovna.netOdborné praxe - FirmyVzdělávej semozkovna.net
Copyright © 2015 - 2018, Fotbal jinakKurzové sázení - Strategie | Partnerské weby | Příspěvky