Č e s k ý  l e v
Historie
Čechy
Čechy a Morava
Československo
Čechy vs. Morava
Reprezentace »
Liga »
Pohár »
Česká republika
Reprezentace »
Liga »
Pohár
Ženy »
Kluby
Podle abecedy
Tabulky

1993/94
Pořadí Klub Zápasů Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. FC Slušovice 30 23 6 1 81:13 52
2. SK KM Ratíškovice 30 21 7 2 82:25 49
3. VTJ Sigma Hodonín 30 14 9 7 53:30 37
4. AFK VMG Kyjov 30 12 8 10 58:38 32
5. FC TVD Slavičín 30 13 6 11 38:40 32
6. TJ Žďas Ždár nad Sázavou 30 10 10 10 40:37 30
7. FC Svit Zlín B 30 12 5 13 44:45 29
8. TJ Svitavy 30 12 5 13 35:49 29
9. FC Ivacar Ivančice 30 10 8 12 45:53 28
10. TJ ČKD Blansko 30 9 9 12 47:47 27
11. FC Slavia Třebíč 30 9 8 13 38:47 26
12. ČAFC Židenice Brno 30 10 6 14 35:46 26
13. FC Veselí nad Moravou 30 10 5 15 27:50 25
14. TJ Dolní Němčí 30 8 9 13 35:62 25
15. FC Boček Kuřim 30 9 7 14 33:47 25
16. TJ Zbrojovka Vsetín 30 1 6 23 20:82 8
1994/95
Pořadí Klub Zápasů Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. FK VTJ PARES Prušánky 30 25 4 1 87:22 79
2. FC Boček Kuřim 30 19 6 5 63:35 63
3. TJ Dolní Němčí 30 15 2 13 55:56 47
4. FC Dosta Bystrc-Kníničky 30 12 7 11 44:43 43
5. VTJ Sigma Hodonín 30 11 8 11 49:44 41
6. AFK VMG Kyjov 30 12 5 13 50:44 41
7. ČAFC Židenice Brno 30 11 6 13 44:38 39
8. FC TVD Slavičín 30 10 9 11 35:43 39
9. TJ ČKD Blansko 30 10 8 12 39:57 38
10. TJ Trnava 30 11 4 15 40:52 37
11. FC Žďas Žďár na Sázavou 30 10 7 13 39:36 37
12. FC Veselí nad Moravou 30 11 4 15 31:44 37
13. FC Svit Zlín B 30 10 7 13 45:53/td> 37
14. TJ Svitavy 30 11 4 15 34:51 37
15. FC Ivacar Ivančice 30 10 6 14 45:54 36
16. FC Slavia Třebíč 30 5 8 17 25:53 23
1995/96
Pořadí Klub Zápasů Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. FC Alfa Slušovice B 30 21 5 4 77:21 68
2. AFK VMG Kyjov 30 17 5 8 67:31 56
3. FC Svit Zlín B 30 15 6 9 56:37 51
4. TJ Dolní Němčí 30 11 10 9 46:38 43
5. SK Šlapanice 30 11 9 10 35:30 42
6. FC Žďas Žďár nad Sázavou 30 11 8 11 35:47 41
7. VTJ Sigma Hodonín 30 10 8 12 40:49 38
8. FC Dosta Bystrc-Kníničky 30 10 8 12 41:45 38
9. TJ Svitavy 30 10 8 12 29:35 38
10. SK LeRK Prostějov B 30 10 7 13 48:48 37
11. TJ ČKD Blansko 30 10 7 13 35:56 37
12. FC TVD Slavičín 30 10 7 13 37:46 37
13. FC Veselí nad Moravou 30 10 6 14 28:52 36
14. ČAFC Židenice Brno 30 10 5 15 34:49 35
15. TJ Trnava 30 9 7 14 40:53 34
16. FC Boček Kuřim 30 8 8 14 38:49 32
1996/97
Pořadí Klub Zápasů Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. TJ Kunovice 30 21 7 2 68:23 70
2. FC Elseremo Brumov 30 21 3 6 62:35 66
3. FC Zeman Brno 30 18 7 5 74:35 61
4. FC Roubina Dolní Kounice 30 17 3 10 59:42 54
5. ČAFC Židenice Brno 30 14 7 9 41:31 49
6. FC Dosta Bystrc-Kníničky 30 14 5 11 55:37 47
7. FC Veselí nad Moravou 30 11 5 14 31:44 38
8. SK LeRK Prostějov B 30 11 5 14 45:60 38
9. TJ Svitavy 30 10 7 13 29:37 37
10. TJ Trnava 30 11 2 17 56:64 35
11. FC Žďas Žďár nad Sázavou 30 9 8 13 44:61 35
12. FC Zlín B 30 9 7 14 48:53 34
13. TJ Dolní Němčí 30 8 9 13 39:46 33
14. FC TVD Slavičín 30 8 7 15 35:63 31
15. VTJ Sigma Hodonín 30 7 7 16 26:48 31
16. TJ ČKD Blansko 30 4 5 21 31:64 17
1997/98
Pořadí Klub Zápasů Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. FC Roubina Dolní Kounice 30 18 7 5 67:32 61
2. FC Elseremo Brumov 30 19 4 7 62:31 61
3. 1.FC Polešovice 30 16 5 9 43:41 53
4. TJ BOPO Třebíč 30 14 7 9 45:36 49
5. FC Dosta Bystrc-Kníničky 30 14 5 11 49:44 47
6. FK Svit Zlín B 30 12 10 8 49:27 46
7. TJ Sokol Mysločovice 30 12 7 11 39:43 43
8. TJ Slavoj Velké Pavlovice 30 12 4 14 40:49 40
9. FC TVD Slavičín 30 11 6 13 47:55 39
10. TJ Trnava 30 8 12 10 43:49 36
11. SK LeRK Prostějov B 30 9 8 13 47:50 35
12. ČAFC Židenice Brno 30 9 7 14 44:51 34
13. TJ Svitavy 30 8 10 12 31:43 34
14. TJ Dolní Němčí 30 8 9 13 31:47 33
15. FC Veselí nad Moravou 30 7 6 17 30:47 27
16. FC Žďas Žďár nad Sázavou 30 7 5 18 36:58 26
1998/99
Pořadí Klub Zápasů Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. FC Elseremo Brumov 30 22 2 6 72:29 68
2. TJ FS Napajedla 30 14 7 9 51:32 49
3. 1.FC Polešovice 30 15 2 13 46:53 47
4. FC TVD Slavičín 30 12 8 10 40:38 44
5. TJ Svitavy 30 13 5 12 40:39 44
6. FCS Mysločovice 30 12 6 12 53:47 42
7. TJ Slovan Břeclav 30 12 5 13 39:48 41
8. FC Dosta Bystrc-Kníničky 30 10 9 11 30:42 39
9. FC Slušovice 30 11 6 13 35:34 39
10. VTJ Znojmo 30 11 6 13 33:44 39
11. FK Svit Zlín B 30 10 8 12 48:37 38
12. TJ Dolní Němčí 30 12 2 16 42:43 38
13. TJ BOPO Třebíč 30 9 11 10 33:30 38
14. ČAFC Židenice Brno 30 12 1 17 36:53 37
15. ČSK Uherský Brod 30 11 4 15 33:46 37
16. TJ Slavoj Velké Pavlovice 30 9 8 13 36:52 35
1999/00
Pořadí Klub Zápasů Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. FC Synot Slovácká Slavia Uherské Hradiště 30 17 6 7 43:25 57
2. TJ Svitavy 30 15 10 5 42:25 56
3. ČAFC Židenice Brno 30 16 6 8 49:27 54
4. TJ BOPO Třebíč 30 15 8 7 43:31 53
5. SK Slavkov u Brna 30 13 8 9 35:32 47
6. FC TVD Slavičín 30 13 8 9 47:29 47
7. FK Svit Zlín B 30 11 10 9 34:25 43
8. FC Dosta Bystrc-Kníničky 30 12 7 11 39:36 43
9. TJ Slovan Břeclav 30 11 7 12 40:39 40
10. TJ Dolní Němčí 30 10 10 10 43:47 40
11. FK Chropyně 30 10 6 14 43:39 36
12. TJ FS Napajedla 30 10 6 14 40:44 36
13. FC Slušovice 30 9 9 12 39:47 36
14. Fotbal Znojmo 30 8 8 14 36:43 32
15. FCS Mysločovice 30 7 5 18 27:58 26
16. 1.FC Polešovice 30 3 6 21 15:68 15
2000/01
Pořadí Klub Zápasů Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. SK Hanácká Slavia Kroměříž 30 23 4 3 75:24 73
2. SK VTJ Spartak Hulín 30 20 3 7 62:29 63
3. 1.SC Znojmo 30 19 5 6 57:34 62
4. FC Slavia Třebíč 30 14 9 7 49:35 51
5. FK Svit Zlín B 30 14 5 11 56:38 47
6. TJ FS Napajedla 30 12 8 10 53:41 44
7. FC TVD Slavičín 30 13 3 14 49:51 42
8. FC Sparta Brno 30 10 9 11 46:50 39
9. FC Slušovice 30 9 11 10 37:42 38
10. TJ Slovan Břeclav 30 9 10 11 39:38 37
11. FC Dosta Bystrc-Kníničky 30 11 4 15 36:67 37
12. TJ Svitavy 30 9 7 14 29:38 34
13. TJ Dolní Němčí 30 8 10 12 44:65 34
14. TJ BOPO Třebíč 30 9 5 16 36:47 32
15. ČAFC Židenice Brno 30 5 7 18 29:60 22
16. SK Slavkov u Brna 30 2 6 22 26:64 12
2001/02
Pořadí Klub Zápasů Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. 1.SC Znojmo 30 20 6 4 59:27 66
2. FK Zlín B 30 18 5 7 58:26 59
3. FK Mutěnice 30 16 9 5 68:40 57
4. FC Dosta Bystrc-Kníničky 30 13 10 7 47:36 49
5. HFK Třebíč 30 13 7 10 66:46 46
6. FC TVD Slavičín 30 12 9 9 47:45 45
7. FK Drnovice B 30 12 7 11 56:45 43
8. TJ FS Napajedla 30 11 6 13 36:46 39
9. FC Slušovice 30 11 6 13 37:42 39
10. FC Elseremo Brumov 30 10 7 13 39:48 37
11. SK VTJ Spartak Hulín 30 10 6 14 45:54 36
12. TJ Svitavy 30 8 10 12 24:41 34
13. TJ Slovan Břeclav 30 9 6 15 47:63 33
14. TJ Dolní Němčí 30 9 5 16 44:49 32
15. FK Chropyně 30 9 4 17 54:73 31
16. TJ Framoz Rousínov 30 4 7 19 25:71 19
2002/03
Pořadí Klub Zápasů Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. FC Dosta Bystrc-Kníničky 30 22 4 4 65:20 70
2. HFK Třebíč 30 21 3 6 73:24 66
3. SK Lipová 30 16 7 7 49:30 55
4. FK Mutěnice 30 16 3 11 58:33 51
5. TJ FS Napajedla 30 15 5 10 43:47 50
6. SK Rostex Vyškov 30 14 7 9 55:42 49
7. SK VTJ Spartak Hulín 30 14 6 10 48:38 48
8. FC Vysočina Jihlava B 30 15 2 13 61:40 47
9. FK Autodemont Horka nad Moravou 30 14 2 14 39:37 44
10. FC Morkovice 30 12 4 14 47:54 40
11. TJ Slovan Břeclav 30 8 10 12 26:40 34
12. FC Elseremo Brumov 30 8 9 13 37:46 33
13. FC TVD Slavičín 30 10 3 17 38:65 33
14. TJ Dolní Němčí 30 6 6 18 36:65 24
15. FK Baník Ratíškovice 30 4 8 18 20:61 20
16. FC Slušovice 30 4 3 23 26:70 15
2003/04
Pořadí Klub Zápasů Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. SK Lipová 30 20 6 4 76:35 66
2. FK Mutěnice 30 19 7 4 45:20 64
3. FC Vysočina Jihlava B 30 15 6 9 57:41 51
4. SK Rostex Vyškov 30 13 7 10 69:40 46
5. FC TVD Slavičín 30 13 7 10 47:36 46
6. FK Autodemont Horka nad Moravou 30 13 5 12 51:52 44
7. HFK Třebíč 30 12 6 12 53:56 42
8. TJ Slovan Břeclav 30 11 9 10 36:39 42
9. TJ Framoz Rousínov 30 11 6 13 40:47 39
10. FC VMG Kyjov 30 9 10 11 41:55 37
11. SK Dekora Ždírec nad Doubravou 30 10 6 14 45:43 36
12. TJ FS Napajedla 30 10 6 14 49:54 36
13. FC Elseremo Brumov 30 8 10 12 32:58 34
14. SK Spartak Hulín 30 9 4 17 34:59 31
15. FC Morkovice 30 7 8 15 46:57 29
16. ČSK Uherský Brod 30 5 7 18 36:65 22
2004/05
Pořadí Klub Zápasů Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. FC Vysočina Jihlava B 30 21 3 6 90:35 66
2. TJ Slovan Břeclav 30 16 8 6 54:41 56
3. FK Mutěnice 30 16 4 10 71:44 52
4. TJ FS Napajedla 30 16 3 11 55:43 51
5. FC TVD Slavičín 30 15 6 9 53:41 51
6. FC Elseremo Brumov 30 15 5 10 51:48 50
7. HFK Třebíč 30 13 6 11 42:44 45
8. SK Rostex Vyškov 30 12 8 10 45:40 44
9. TJ Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 30 11 10 9 52:44 43
10. FK Autodemont Horka nad Moravou 30 11 9 10 45:50 42
11. SK Dekora Ždírec nad Doubravou 30 9 10 11 34:38 37
12. TJ Framoz Rousínov 30 10 6 14 38:64 36
13. 1.FC VMG Kyjov 30 9 6 15 48:49 33
14. FC Žďas Žďár nad Sázavou 30 7 10 13 55:68 31
15. Spartak VTJ Lipník nad Bečvou 30 4 5 21 23:68 17
16. SK LeRK Prostějov 30 4 3 23 27:66 12
2005/06
Pořadí Klub Zápasů Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. FK Mutěnice 30 21 5 4 87:28 68
2. FC Elseremo Brumov 30 16 3 11 44:48 51
3. TJ Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 30 16 3 11 55:34 51
4. FC Morkovice 30 13 6 11 58:46 45
5. FC Žďas Žďár nad Sázavou 30 12 8 10 54:52 44
6. TJ FS Napajedla 30 11 11 8 37:35 44
7. FC TVD Slavičín 30 12 7 11 40:33 43
8. FK Šardice 30 12 7 11 37:37 43
9. SK Líšeň 30 12 6 12 51:48 42
10. FC Velké Meziříčí 30 12 6 12 52:52 42
11. HFK Třebíč 30 11 7 12 40:49 40
12. TJ Framoz Rousínov 30 9 11 10 40:36 38
13. SK Rostex Vyškov 30 9 10 11 33:36 37
14. ČAFC Židenice Brno 30 8 7 15 44:67 31
15. 1.FC VMG Kyjov 30 7 6 17 27:58 27
16. SK Dekora Ždírec nad Doubravou 30 5 5 20 27:67 20
2006/07
Pořadí Klub Zápasů Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. SK Sulko Zábřeh 30 19 8 3 56:23 65
2. SK Líšeň 30 17 7 6 56:27 58
3. TJ Framoz Rousínov 30 16 5 9 42:28 53
4. SK Rostex Vyškov 30 12 8 10 51:37 44
5. FK MKZ Rájec-Jestřebí 30 13 5 12 37:32 44
6. TJ Cukrovar Hrušovany nad Jeviškou 30 12 6 12 42:46 42
7. TJ Sokol Konice 30 12 6 12 47:37 42
8. ČAFC Židenice Brno 30 12 4 14 34:47 40
9. FC Žďas Žďár nad Sázavou 30 10 9 11 46:49 39
10. FC Velké Meziříčí 30 10 8 12 42:48 38
11. HFK Třebíč 30 11 4 15 52:53 37
12. FC Boskovice 30 10 7 13 44:49 37
13. TJ Sokol Protivanov 30 10 6 14 32:47 36
14. FK Šardice 30 11 2 17 42:57 35
15. TJ Sokol Hartvíkovice 30 9 6 15 38:57 33
16. FC Morkovice 30 7 7 16 32:56 28
2007/08
Pořadí Klub Zápasů Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. FK APOS Blansko 30 19 5 6 64:34 62
2. FC Žďas Žďár nad Sázavou 30 17 8 5 63:41 59
3. SK Spartak Hulín 30 15 9 6 59:35 54
4. SK Líšeň 30 14 7 9 53:35 49
5. FC Velké Meziříčí 30 14 5 11 48:49 47
6. TJ Sokol Protivanov 30 14 4 12 48:38 46
7. TJ Sokol Konice 30 13 5 12 50:40 44
8. FC Viktoria Otrokovice 30 12 5 13 57:48 41
9. SK Rostex Vyškov 30 10 9 11 38:33 39
10. HFK Třebíč 30 10 8 12 42:41 38
11. TJ Framoz Rousínov 30 10 8 12 40:48 38
12. FK MKZ Rájec-Jestřebí 30 9 8 13 40:44 35
13. FC Boskovice 30 10 4 16 44:61 34
14. ČAFC Židenice Brno 30 8 9 13 30:46 33
15. FC Slovan Havlíčkův Brod 30 6 7 17 37:70 25
16. TJ Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 30 5 7 18 35:85 22
2008/09
Pořadí Klub Zápasů Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. FK Šardice 30 21 5 4 66:26 68
2. SK Líšeň 30 21 5 4 63:24 68
3. SK Spartak Hulín 30 16 8 6 58:25 56
4. HFK Třebíč 30 14 9 7 42:23 51
5. SK Rostex Vyškov 30 13 8 9 45:34 47
6. FC Viktoria Otrokovice 30 12 7 11 49:40 43
7. TJ Sokol Protivanov 30 11 6 13 35:36 39
8. TJ Sokol Konice 30 11 5 14 46:67 38
9. FC Žďas Žďár nad Sázavou 30 10 8 12 48:56 38
10. FC Velké Meziříčí 30 9 9 12 38:48 36
11. TJ Framoz Rousínov 30 10 5 15 33:39 35
12. TJ FS Napajedla 30 8 9 13 36:53 33
13. FC Boskovice 30 8 7 15 29:53 31
14. SK Dekora Ždírec nad Doubravou 30 8 6 16 29:45 30
15. FK MKZ Rájec-Jestřebí 30 7 7 16 32:51 28
16. FK Mohelnice 30 7 4 19 33:62 25
2009/10
Pořadí Klub Zápasů Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. FK Šardice 28 18 7 3 58:18 61
2. 1.FC Slovácko B 28 15 6 7 56:27 51
3. FC Žďas Žďár nad Sázavou 28 15 4 9 47:35 49
4. FC Velké Meziříčí 28 12 6 10 35:47 42
5. TJ Sokol Konice 28 11 6 11 35:39 39
6. HFK Třebíč 28 10 9 9 40:36 39
7. ČSK Uherský Brod 28 10 8 10 41:36 38
8. TJ FS Napajedla 28 11 4 13 38:44 37
9. FC Slovan Rosice 28 9 10 9 38:42 37
10. FK Pelhřimov 28 9 9 10 35:40 36
11. FC Viktoria Otrokovice 28 8 11 9 37:32 35
12. SK Rostex Vyškov 28 9 5 14 28:34 32
13. FK APOS Blansko 28 7 10 11 39:50 31
14. TJ Framoz Rousínov 28 6 11 11 30:42 29
15. FC Boskovice 28 4 6 18 32:67 18
2010/11
Pořadí Klub Zápasů Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. FC Slovan Rosice 30 16 5 9 62:35 53
2. FC Viktoria Otrokovice 30 16 5 9 54:35 53
3. FK Pelhřimov 30 15 7 8 60:44 52
4. MFK Vyškov 30 14 8 8 44:27 50
5. RSM Hodonín 30 14 7 9 55:37 49
6. HFK Třebíč 30 11 14 5 44:31 47
7. FC Žďas Žďár nad Sázavou 30 13 7 10 61:48 46
8. TJ Sokol Tasovice 30 11 7 12 51:50 40
9. FC Velké Meziříčí 30 10 9 11 38:54 39
10. FC Dosta Bystrc-Kníničky 30 10 9 11 38:54 39
11. SFK Vrchovina 30 10 8 12 26:30 38
12. FC Sparta Brno 30 8 10 12 33:45 34
13. TJ FS Napajedla 30 7 11 12 43:50 32
14. ČSK Uherský Brod 30 7 7 16 28:55 28
15. FK APOS Blansko 30 7 7 16 31:58 28
16. TJ Sokol Konice 30 5 11 14 34:49 26
2011/12
Pořadí Klub Zápasů Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. FC Žďas Žďár nad Sázavou 30 20 6 4 59:25 66
2. TJ FS Napajedla 30 15 5 10 48:33 50
3. FC Dosta Bystrc-Kníničky 30 14 6 10 44:28 48
4. HFK Třebíč 30 13 8 9 55:34 47
5. SFK Vrchovina 30 13 7 10 34:38 46
6. FC Slovácká Sparta Spytihněv 30 13 4 13 43:56 43
7. TJ Sokol Tasovice 30 12 7 11 55:54 43
8. MFK Vyškov 30 13 4 13 36:34 43
9. FK Pelhřimov 30 11 8 11 40:41 41
10. TJ Slavoj TKZ Polná 30 12 5 13 51:46 41
11. 1.FC Viktorie Přerov 30 8 12 10 45:50 36
12. RSM Hodonín 30 10 5 15 37:55 35
13. FC Velké Meziříčí 30 8 10 12 41:43 34
14. Tatran Brno-Bohunice 30 9 7 14 49:56 34
15. FC Viktoria Otrokovice 30 9 7 14 33:48 34
16. FC Sparta Brno 30 8 3 19 31:60 27
2012/13
Pořadí Klub Zápasů Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. HFK Třebíč 28 17 7 4 46:19 58
2. SK Líšeň 28 16 8 4 56:30 56
3. TJ FS Napajedla 28 12 7 9 51:38 43
4. FC Velké Meziříčí 28 12 4 12 43:43 40
5. FC Viktoria Otrokovice 28 11 6 11 45:41 39
6. FK Pelhřimov 28 11 5 12 41:47 37
7. RSM Hodonín 28 10 6 12 33:33 36
8. SFK Vrchovina 28 8 12 8 34:36 36
9. MFK Vyškov 28 7 13 8 31:27 34
10. TJ Slavoj TKZ Polná 28 8 9 11 38:46 33
11. FC Dosta Bystrc-Kníničky 28 9 6 13 37:56 33
12. TJ Sokol Tasovice 28 9 6 13 38:48 33
13. SK Bystřice nad Pernštejnem 28 8 9 11 47:56 33
14. TJ Tatran Bohunice 28 8 8 12 49:48 32
15. FC Slovácká Sparta Spytihněv 28 8 6 14 35:55 30
2013/14
Pořadí Klub Zápasů Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. MFK Vyškov 30 20 6 4 70:31 66
2. FC Slovan Rosice 30 21 2 7 65:34 65
3. SFK Vrchovina 30 16 5 9 40:37 53
4. SK Líšeň 30 14 7 9 59:32 49
5. FK Blansko 30 11 9 10 53:50 42
6. FC Velké Meziříčí 30 12 5 13 43:48 41
7. SK Bystřice nad Pernštejnem 30 11 6 13 40:48 39
8. TJ Slavoj TKZ Polná 30 10 8 12 51:57 38
9. FK Pelhřimov 30 11 5 14 60:57 38
10. FSC Stará Říše 30 9 9 12 43:58 36
11. RSM Hodonín 30 7 14 9 37:41 35
12. ČSK Uherský Brod 30 9 8 13 28:48 35
13. TJ FS Napajedla 30 10 4 16 36:47 34
14. TJ Sokol Tasovice 30 9 6 15 46:53 33
15. FC Dosta Bystrc-Kníničky 30 7 10 13 48:60 31
16. TJ Tatran Bohunice 30 7 8 15 37:55 29
2014/15
Pořadí Klub Zápasů Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. FC Velké Meziříčí 30 20 6 4 65:23 66
2. FC Viktoria Otrokovice 30 14 10 6 59:40 52
3. SFK Vrchovina 30 15 6 9 44:30 51
4. FC Slovan Havlíčkův Brod 30 13 10 7 49:42 49
5. FSC Stará Říše 30 13 8 9 37:39 47
6. FK Hodonín 30 13 7 10 55:34 46
7. SK Bystřice nad Pernštejnem 30 10 10 10 47:45 40
8. FC Slovan Rosice 30 9 12 9 45:39 39
9. TJ Sokol Tasovice 30 10 7 13 38:53 37
10. FK Pelhřimov 30 9 9 12 40:47 36
11. TJ Slavoj TKZ Polná 30 8 12 10 55:52 36
12. FC Žďas Žďár nad Sázavou 30 10 6 14 37:45 36
13. ČSK Uherský Brod 30 8 9 13 38:47 33
14. FK Blansko 30 8 9 13 34:52 33
15. TJ FS Napajedla 30 7 6 17 46:72 27
16. FK Mutěnice 30 8 3 19 34:63 27
2015/16
Pořadí Klub Zápasů Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. Blansko 30 16 9 5 55:34 57
2. Hodonín 30 16 8 6 69:42 56
3. Kozlovice 30 14 9 7 52:35 51
4. Uherský Brod 30 15 5 10 48:39 50
5. Tasovice 30 13 9 8 50:41 48
6. Rosice 30 13 6 11 54:37 45
7. Stará Říše 30 13 6 11 50:39 45
8. Slavoj Polná 30 12 6 12 43:56 42
9. Šumperk 30 11 6 13 44:46 39
10. Přerov 30 11 4 15 39:45 37
11. Vrchovina 30 11 4 15 36:47 37
12. Pelhřimov 30 11 3 16 39:61 36
13. Žďár nad Sázavou 30 9 7 14 34:39 34
14. Bystřice nad Pernštejnem 30 8 10 12 49:59 34
15. Ždírec n. D. 30 7 7 16 36:54 28
16. Havlíčkův Brod 30 6 9 15 34:58 27
2016/17
Pořadí Klub Zápasů Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. Hodonín 30 23 4 3 90:34 73
2. Uherský Brod 30 23 4 3 70:29 73
3. Rosice 30 16 9 5 50:23 57
4. Slavičín 30 13 9 8 39:24 48
5. Tasovice 30 14 6 10 54:49 48
6. Břeclav 30 14 4 12 44:46 46
7. Slavoj Polná 30 12 9 9 70:67 45
8. Bzenec 30 11 6 13 59:63 39
9. Vrchovina 30 11 3 16 36:50 36
10. Brumov 30 9 6 15 46:59 33
11. Stará Říše 30 8 9 13 35:55 33
12. Velká Bíteš 30 10 2 18 43:55 32
13. Žďár nad Sázavou 30 9 4 17 42:53 31
14. Holešov 30 9 4 17 49:60 31
15. BYstřice nad Pernštejnem 30 8 7 15 46:68 31
16. Pelhřimov 30 4 6 20 24:62 18
E L P I T - Case LogicKurzové sázení krok za krokemmozkovna.netE L P I T - Fujitsu, JCBE L P I T - Profigold E L P I T - ProfigoldSázkařský deníkKurzové sázení krok za krokemSázkařský deníkE L P I T - NedisE L P I T - ClingoE L P I T - SolightStrategie sázení
E L P I T - SkrossSázkařský deník E L P I T - TucanoE L P I T - ProfigoldE L P I T - D-CleanStrategie sázeníE L P I T - Dyson
Copyright © 2015 - 2018, Fotbal jinakKurzové sázení - Strategie | Partnerské weby | Příspěvky